menu

Hakkımızda

AS ÇELİK A.Ş. olarak profesyonel düşünce yapısı ve güler yüz ile müşterilerimize en iyi ve kalıcı hizmeti verebilmeyi hedeflemekteyiz.

Günümüzde endüstrinin her kolunda hızlı ve yüksek kalitede üretim ulaşılması gereken ortak bir hedeftir. Bizde bu durumu kural olarak benimseyerek müşterilerimize gerek en iyi kalitedeki takım çeliklerini sunarak gerekse de makine ve imalat sektöründeki gereksinimi karşılayacak ürün çeşitliğini sağlayacak stoğumuzla, hızlı ve yegane tedarikçi olabilmek için çalışıyoruz.

Takım çeliği satışı ile başladığımız bu işte şimdi; imalat - semente - ıslah çelikleri, soğuk çekilmiş lama ve transmisyon, sıcak çekilmiş lama ve kareler, alüminyum, bakır ve alaşımları, çelik çekme boru ve mühendislik plastikleri çeşitlerimiz azımsanmayacak düzeydedir.

Tabii günümüzde sadece stok sektöre hizmet verebilmek için yeterli olmamaktadır. Hızlı ve kaliteli üretim yapabilmenin temel koşulu zamandan kazanmaktadır. Bunu sağlamak da malzeme teknolojisinde meydana gelen gelişmeleri takip ederek müşteri ihtiyacını göre doğru malzemeyi adapte edebilmek olmalıdır.

Bu konuda AS ÇELİK A.Ş. ailesi olarak kendimizi sürekli geliştirmeye çalışıyoruz ki bu konuda zaman zaman düzenlediğimiz seminerler ve yerinde yaptığımız teknik ziyaretler ile Eskişehir sanayicisinin nazarında firmamızın isminin güvenli bir anılması en büyük gururumuzdur.

Cengiz Mutlu

Yönetim Kurulu Başkanı